Grafik Tasarım

Grafik tasarım; yeteneğin, hayal gücü ile harmanlanarak fikir, düşünce veya iletilmesi istenen mesajın; teknoloji yardımı aktarılması/sergilenmesi sanatıdır. Kendi içinde denge, karşıtlık, hizalama, yakınlık, ölçeklendirme, vurgulama, hareket vb. sanatsal ölçütleri barındırmaktadır. Grafik tasarımın genel amacı bir mesajı iletmektir. Bu nedenle daha çok reklam / tanıtım amaçlı kullanılan oldukça etkili bir sanat dalıdır. Kişi veya işletmelerin basılı veya dijital platformlarda kendilerini en iyi şekilde temsil etmelerini sağlar. Grafik tasarım hizmetimiz başlıca şunlardan oluşur;

Logo Tasarımı
Kartvizit
Billboard Tasarımı
Dijital Baskılar
Afiş(Banner) Tasarımı
Web Sayfası Tasarımı
Katalog Tasarımı
Broşür Tasarımı
Kitap ve Albüm kapakları
Magnet Tasarımı
Davetiye Tasarımı
Restoran Menü Tasarımı

Planlama

Sizinle iletişime geçip isteklerinizi not alır ve istekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapıp size sunarız. Ardından istekleriniz doğrultusunda iş planı yaparız.

Tasarım

Planın belirlenmesinin ardından isteklerinize uygun taslaklar hazırlar, analiz eder ve ortaya tasarımlar çıkartırız. Tasarımları size sunar ve sizden teyit aldıktan sonra gerekli olan son düzenlemeleri yaparız.

Teslim

Tasarım aşaması bittikten ve sizden teyit aldıktan sonra tasarım dosyalarını vektörel(yüksek kalitede) olarak size teslim ederiz. Tasarımlarınızı müşteri panelinizden istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Baskı (Ek Ücret Alınır)

Eğer tasarımları kendiniz bastırmak yerine bizim bastırmamızı isterseniz tasarımları size teslim etmemizin ardından anlaşmalı baskı firmamıza tasarımları gönderip, tasarımlarınızı bastırırız ve ürünleri size kargolarız.

Sorularınız mı var?

Form doldurmak yerine hızlı cevaplar için bize ulaşabilirsiniz.

Grafik tasarım ihtiyaçlarınız mı var?

Tıklayın Bizi Arayın