Swantro

Biz Kimiz?

Swantro, alanlarında uzman yazılımcılar, grafik tasarım uzmanları ve online pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekiptir. Günümüz teknolojisi göz önüne alındığında internet büyük bir rekabet alanı olmuştur. Biz müşterilerimize yazılım, grafik tasarim, e-ticaret sistemleri, müşteri ilişkileri yönetimi(CRM) çözümleri sunuyoruz. Şimdiye kadar bir çok firmanın kurumsal kimlik tasarımlarını ve grafik tasarım işlerini yaptık. Ayrıca firmalara özel kurumsal websiteleri, web yazılımları, e-ticaret yazılımları, CRM yazılımları geliştirdik.Ekibimizle birlikte müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için yola çıktık ve devam ediyoruz. Hayal edilen projeleri planlama sürecimizde daha da geliştiriyor ve müşterilerimize sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Size Neler Sunuyoruz?

Web Tasarım & Web Yazılım Projeleri

Firmanızın dijital dünyaya açılan vitrini olan kurumsal web sitenizi en iyi şekilde hazırlıyoruz. Siteniz yayına alındıktan sonra da 1 yıl ücretsiz teknik destek sağlıyoruz.

E-ticaret Paketleri

Ürünlerinizi kendi web sitenizden ve entegre pazaryerlerinden satarak milyonlarca müşteriye ulaşabilir ve ürünlerinizi dilediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz size özel olarak hazırlanmış e-ticaret yazılımları geliştiriyoruz.

Grafik Tasarım & Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Firmanıza dijital ortamda gerekli olan tüm tasarım işleri sosyal medya görselleri, banner tasarımları, kurumsal kimlik tasarımı ve yönetimi, logo tasarımı konusunda çalışmalar yapıyoruz.

İşinizi birlikte
büyütelim.

Tıklayın Bizi Arayın