Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik hakkında kurumun nüfus cüzdanına benzer diyebiliriz. Dışarıdan bakıldığında ilk görülen yüzünüzdür ve her kurumun kendine özgü kimliği bulunmaktadır. Kurumsal kimlik çalışmaları görsel çalışmalardan kapsamlı bir yapıya dönüşmüş ve kurum hakkında müşterilerin oluşturduğu imajın temelinde yer almaya başlamıştır. Günümüzün rekabet dünyasında markaların fark edilebilmesi ve rakiplerinden ayırt edilebilmesi için kurumsal kimlik çalışması çok önemlidir. Şirket ismi, alt şirket isimleri, semboller (logo), temel harf karakterleri, tercih edilecek renkler bir şirketin görsel iletişim sistemini oluşturan temel malzemelerdir. Kurumsal kimliğiniz başlıca şunlardan oluşur;

Logo Tasarımı
Kartvizit
Antetli kağıt tasarımı
Bülten / duyuru / ilan
Takvim çalışması
Faks tasarımı
CD yüzey baskı tasarımı
Rapor taslakları
Diplomat zarf tasarımı
Fatura / irsaliye tasarımı
Promosyon malzemeleri tasarımı
Not defteri, bloknot tasarımı

Planlama

Sizinle iletişime geçip isteklerinizi not alır ve istekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapıp size sunarız. Ardından istekleriniz doğrultusunda iş planı yaparız.

Tasarım

Planın belirlenmesinin ardından isteklerinize uygun taslaklar hazırlar, analiz eder ve ortaya tasarımlar çıkartırız. Tasarımları size sunar ve sizden teyit aldıktan sonra gerekli olan son düzenlemeleri yaparız.

Teslim

Tasarım aşaması bittikten ve sizden teyit aldıktan sonra tasarım dosyalarını vektörel(yüksek kalitede) olarak size teslim ederiz. Tasarımlarınızı müşteri panelinizden istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Baskı (Ek Ücret Alınır)

Eğer tasarımları kendiniz bastırmak yerine bizim bastırmamızı isterseniz tasarımları size teslim etmemizin ardından anlaşmalı baskı firmamıza tasarımları gönderip, tasarımlarınızı bastırırız ve ürünleri size kargolarız.

Sorularınız mı var?

Form doldurmak yerine hızlı cevaplar için bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimliğinizi Birlikte Oluşturalım!

Tıklayın Bizi Arayın