Web Tasarım & Yazılım

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte artık müşteriler araştırma yaparken ilk olarak internet sitelerine bakmaktalar. Google ve diğer arama motorlarında firmanızın bulunabilmesini istiyorsanız, bir websitesine sahip olmanız gerekmektedir. Firmanıza özel planlanmış ve geliştirilmiş bir kurumsal web siteye mi ihtiyacınız var? İşletmenizi öne çıkarmak ve müşterilerinize faaliyetlerinizi eksiksiz sunabilmek için deneyimli ekibimizle profesyonel çözümler sunuyoruz. Swantro size responsive(Tüm cihazlarla uyumlu) tasarımlar, şık arayüzler sağlar. Kaliteli bir websitenizin olması prestijinizi yükseltecek ve müşteri potansiyelinizi arttıracaktır. Kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve rakiplerinizden öne geçmenizi sağlayacak benzersiz web tasarımları ve yazılımlar yapıyoruz. Özel CRM(Müşteri takibi, personel yönetimi, stok takip işlemleri vb.) sistemleri için de kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel yazılımlar yapıyoruz.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Müşterilerimize sunduğumuz yönetim paneli ile her zaman ve her yerde kontrol sizde olur ve alanları güncelemek için kodlama bilmenize gerek kalmaz.

Tüm Cihazlardan Erişim

Responsive yapı sayesinde sitenize tüm cihazlardan erişilebilir ve şık görünür.

Seo Dostu Kodlama

Seo(Arama motoru optimizasyonu) dostu kodlama sayesinde arama motorlarında daha iyi sonuçlar alırsınız.

  • 1 Yıl Ücretsiz Teknik Destek Garantisi
  • Seo Optimizasyonu
  • Modüler / Geliştirilebilir Yapı
  • Ücretsiz Veri Yedekleme

Planlama

Sizinle iletişime geçip isteklerinizi not alır ve istekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapıp size sunarız. Ardından istekleriniz doğrultusunda iş planı yaparız.

Tasarım

Planın belirlenmesinin ardından isteklerinize uygun taslaklar hazırlar, analiz eder ve arayüzleri tasarlarız. Tasarımları size sunar ve sizden teyit aldıktan sonra geliştiricilerimize tasarımları göndeririz.

Hazırlanma

Tasarım aşaması bittikten ve sizden teyit aldıktan sonra geliştiricilerimiz özenle yazılımlarınızı hazırlarlar. Ardından size sunar, istediğiniz değişiklik olması halinde değişiklikleri yapar ve sizden onay alırız.

Yayınlama

Sizden onay aldıktan sonra projenizi teslim eder ve yayınlarız. Herhangi bir soru veya probleminiz olduğu takdirde müşteri panelimizden destek bildirimi açarak ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Form doldurmak yerine hızlı cevaplar için bize ulaşabilirsiniz.

Proje ve fikirleriniz mi var?

Tıklayın Bizi Arayın