WMS

Mal Kabulü

Depo yönetim yazılımımız ile mal kabul süreçlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde yönetin. Gelen ürünlerin kayıtlarını tutun, kalite kontrol süreçlerini gerçekleştirin ve stoklarınıza hızlıca ekleyin.

Toplama Aşamaları

Depo yönetim yazılımımız ile toplama aşamalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yönetin. Ürünlerinizi doğru ve hızlı bir şekilde toplayarak siparişlerinizi zamanında teslim edin.

Paketleme Aşamaları

Paketleme sürecinizde verimliliği artırın. Yazılımımız, ürünlerinizi doğru bir şekilde paketlemenizi sağlar ve müşteri memnuniyetini artırır.

Kargo Aşamaları

Kargo işlemlerinizi entegre ederek siparişlerinizi doğru adreslere, hızlı bir şekilde gönderin. Kargo aşamalarınızı yazılımımızla kolayca yönetin.

Sipariş Yönetimi

Siparişlerinizi yazılımımızla mükemmel yönetin. Siparişlerinizi takip edin, stok durumunu anlık olarak kontrol edin ve siparişlerinizi zamanında teslim edin.

Raf Yönetimi

Depo raflarınızı etkin bir şekilde yönetin. Ürünlerinizi doğru raflara yerleştirerek depolama alanınızı en verimli şekilde kullanın. Raf yönetimi modülümüz ile stoklarınızın düzenini sağlayarak, aradığınız ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Zimmet Yönetimi

Çalışanlarınızın zimmetlerini takip edin. Hangi ürünlerin kimde olduğunu anlık olarak kontrol edin ve kayıpları en aza indirin.

Çoklu Depo Yönetimi

Birden fazla depoyu tek bir platform üzerinden yönetin. Farklı lokasyonlardaki depolarınızı merkezi bir sistemle kontrol edin, stok hareketlerini izleyin ve envanter yönetimini kolaylaştırın. Çoklu depo yönetimi ile tüm operasyonlarınızı senkronize edin ve verimliliğinizi artırın.

İmha Yönetimi

Geçerliliğini yitirmiş ürünlerinizi kolayca imha edin ve stoklarınızı güncel tutun. İmha süreçlerinizi yazılımımızla yönetin ve depo alanınızı optimize edin.

E-ticaret Entegrasyonu

Depo yönetim yazılımımız, e-ticaret yazılımımız ile tam entegre çalışmaktadır. Online siparişleriniz depo süreçlerinizle senkronize edilerek, en hızlı ve doğru şekilde müşterilerinize ulaştırılır.

Kargo Firmaları ile Entegrasyon

Yazılımımız, Türkiye'de bilinen büyük kargo firmaları ile tam entegredir. Yurtiçi Kargo (yakında), Aras Kargo, MNG Kargo, UPS ve Sendeo ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Siparişlerinizin kargo süreçlerini otomatik hale getirerek, zamandan ve maliyetten tasarruf edin.

Sorularınız mı var?

Form doldurmak yerine hızlı cevaplar için bize ulaşabilirsiniz.

Proje ve fikirleriniz mi var?

Tıklayın Bizi Arayın